شما اینجا هستید: خانه » دانلود رایگان » نور پردازی حرفه ای برای عکاسی عروسی

نور پردازی حرفه ای برای عکاسی عروسی

نور پردازی حرفه ای برای عکاسی عروسیReviewed by K2h on Sep 15Rating: 5.0نور پردازی حرفه ای برای عکاسی عروسیبرای هر عکاس حرفه ای و مبتدی، نورپردازی یکی از باید هاست. در هر سطحی از عکاسی که باشید، داشتن علم نور کمک می کند تا تصاویری واضح، شفاف و هنری داشته باشید.این کتاب برای شما که حرفه عکاسی را در پیش گرفته اید لازم و ضروری است.

عکاسی عروسی

برای این منظور توجه به بعضی اصول و نکات ضروری است اگر می خواهید اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید این کتاب را مطالعه کنید.

عکاسی عروسی

این را همیشه مد نظر داشته باشید که در نورپردازی خلاقیت حرف اول را میزند و شما با الهام گرفتن از آموزشها و عکسهای این کتاب و خرج کردن کمی خلاقیت می توانید عکس های زیبایی با نورپردازی های زیبا خلق کنید.

aaa

نور پردازی حرفه ای برای عکاسی عروسی

 

اگر می خواهید نتایج بهتر شوند پس سعی کنید تقلید نکنید و خودتان راهی بهتر کشف کنید.

عکاسی عروسی

این کتاب ۱۲۹ صفحه ای که به زبان انگلیسی ساده و روان میباشد می‌تواند راهنمای خوبی برای عکاسان خلاق در آتلیه برای گرفتن عکس‌های پرتره باشد .

 

عکاسی عروسی

نور پردازی حرفه ای برای عکاسی عروسی

 

این کتاب مخصوص گرفتن عکس از عروس و داماد‌ها و مراسم عروسی می‌باشد .

عکاسی عروسی

یک عکاس ماهر میداند که نورپردازی در عکاسی از عروس، چه نقش مهمی‌رو دارد.

عکاسی عروسی

نور پردازی حرفه ای برای عکاسی عروسی

 

به طور حتم میشود گفت که یکی از عوامل بسیار مهم در حرفه ای بودن عکس و تفاوت آن با عکسهای ساده همین نورپردازی حرفه ای است.

عکاسی عروسی

این کتاب ارزشمند و کم حجم، هم دارای عکسهای زیباست و هم میتونه ایده‌ها و اطلاعات جالبی را در مورد عکاسی از عروس و داماد به مخاطب دهد .

عکاسی عروسی

برای هر عکاس حرفه ای و مبتدی، نورپردازی یکی از باید هاست. در هر سطحی از عکاسی که باشید، داشتن علم نور کمک می کند تا تصاویری واضح، شفاف و هنری داشته باشید.این کتاب برای شما که حرفه عکاسی را در پیش گرفته اید لازم و ضروری است.

مبلغ این کتاب الکترونیکی فقط 4800تومان است .

طراحی و اجرا توسط تیم فنی کتابکده24

پرش به ابتدای صفحه