شما اینجا هستید: خانه » دانلود رایگان » مهارت های جادویی مذاکره

مهارت های جادویی مذاکره

مهارت های جادویی مذاکرهReviewed by K2h on Apr 17Rating: 5.0مهارت های جادویی مذاکرهروند حرکتی مشاغل ایران در حال تغییر و دگرگونی است و مدیران، امروز برای رویارویی موثر با چالش های جدید بایستی به قابلیت ها و توانایی های تازه ای مجهز گردند. این فایل آموزشی به یکی از مهارت های مورد نیاز شما در محیط کنونی و پیش رویتان یعنی مهارت فنون مذاکره می پردازد. آشنایی کارکنان با فنون مذاکره نه یک انتخاب بلکه به یک امر حیاتی تبدل شده است. مسئولین در هر سطحی بطور روزانه در حال مذاکره با مشتریان ، جذب آنها ، ارائه خدمت جدید یا وصول مطالبات معوق و… هستند. موفقیت آنها در نیل به اهداف عملیاتی وعملکردی به میزان کارآمدی و مهارت آنان در مذاکره حرفه ای منوط می باشد. این فایل آموزشی استثنایی و کاملا کاربردی با مختصات خاص حرفه ای کسب و کار برای کارکنان رده های شغلی مختلف طراحی و تدوین شده است و توسط اساتید باتجربه و کارآمد تدریس می شود .

مذاکره

مذاکرهمذاکره

روند حرکتی مشاغل ایران  در حال تغییر و دگرگونی است و  مدیران، امروز برای رویارویی موثر با چالش های جدید بایستی به قابلیت ها و توانایی های تازه ای مجهز گردند. این فایل آموزشی به یکی از مهارت های مورد نیاز شما در محیط کنونی و پیش رویتان یعنی  مهارت فنون مذاکره می پردازد. آشنایی کارکنان با فنون مذاکره نه یک انتخاب بلکه به یک امر حیاتی تبدل شده است. مسئولین در هر سطحی بطور روزانه در حال مذاکره با مشتریان ، جذب آنها ، ارائه خدمت جدید یا وصول مطالبات معوق و… هستند. موفقیت آنها در نیل به اهداف عملیاتی وعملکردی  به میزان کارآمدی و مهارت آنان در مذاکره حرفه ای منوط می باشد. این  فایل  آموزشی استثنایی  و  کاملا  کاربردی با مختصات خاص حرفه ای کسب و کار برای کارکنان رده های شغلی  مختلف طراحی و تدوین شده است  و توسط اساتید باتجربه و کارآمد تدریس می شود .

سوالی که در اینجا به نظر میرسد این است که آیا همه افرادی که از جانب خود یا به نمایندگی از طرف سازمانشان با طرف یا طرف های دیگری مذاکره می کنند، مسلط یا حداقل آشنا به اصول و فنون مذاکره هستند یا خیر؟

مذاکره

آشنایی و نهایتا تسلط به اصول و فنون مذاکره انسان ها را به توان و سلاحی مجهز می کند که در جریان ارتباطات با دیگران، از پایین ترین سطح یعنی زندگی خانوادگی تا بالاترین حد یعنی زندگی جهانی به نحوی مذاکره کنند که توافق حاصل از مذاکرات معقول، منطقی، منصفانه، سریع و در عین حال در بردارنده منافع مشروع و حقه طرفین یا طرف های مذاکره باشد و این توافق ها به نحو صحیح، روشن، درست و با زبان تخصصی در قالب متون حقوقی اعم از قرارداد، موافقت نامه یا سایر اشکال آن تدوین و تسجیل گردد.

محتوای این فایل آموزشی از مطالب کاملا کاربردی و حرفه ای بر گزیده شده و برای افراد فعال در حوزه‌های مختلف کسب و کار و بخش‌های اقتصادی بسیارموثر خواهد بود. لذا این دوره به کلیه مخاطبین از جمله مدیران عامل، مدیران میانی و اجرایی سازمان‌ها و شرکت‌ها و همچنین کارآفرینان، صاحبان صنایع و پرسنل کلیدی آنان توصیه می شود

در این فایل صوتی آموزشی فنون و قواعدی که ایجادکننده یک مذاکره مناسب و تاثیرگذاردر همه جنبه های زندگی می‌باشد و همچنین روش‌های عملی  مذاکره در اختیار شما  قرار داده می شود.

سرمایه گذاری این فایل صوتی ارزشمند فقط 3600 تومان می باشد  

شما برای خرید این کتاب باید روی دکمه پرداخت آنلاین کلیک کنید و ایمیل خود را به درستی وارد نمایید.و سپس مبلغ کتاب را از طریق انتخاب درگاه بانکی دلخواه خود پرداخت  نمایید .به محض پرداخت ایمیل حاوی لینک دانلود کتاب به آدرس ایمیل شما ارسال میشود

ضمنا داخل سایت نیز می توانید مستقیما روی نام محصول کلیک کرده و دانلود نمایید
36,000 ریال – خرید 

طراحی و اجرا توسط تیم فنی کتابکده24

پرش به ابتدای صفحه