شما اینجا هستید: خانه » دانلود رایگان » فایل صوتی چگونه جزو بانفوذها باشیم

فایل صوتی چگونه جزو بانفوذها باشیم

فایل صوتی چگونه جزو بانفوذها باشیمReviewed by K2h on Dec 20Rating: 5.0فایل صوتی چگونه جزو بانفوذها باشیم بانفوذها:به هر میزان که اهداف شما بزرگ تر باشد ، بیشتر نیاز خواهید داشت تا قلب وذهن مردم را تغییر دهید. در این فصل می آموزیم که افسونگری چیست و چرا برای پیشبرد اهدافمان به آن نیازمندیم… در حقیقت افسونگری ابزاری است که ما ازطریق آن دیگر افراد جامعه را وادار به انجام کاری میکنیم که دوست داریم. برای آنکه یک فرد بتواند مردم را افسون کند، می بایست بفهمد که مردم چگونه فکرمیکنند،

 

بانفوذها

بانفوذها:به هر میزان که اهداف شما بزرگ تر باشد ، بیشتر نیاز خواهید داشت تا قلب و ذهن مردم را تغییر دهید. در این فایل صوتی می آموزیم که نفوذ در دیگران چیست و چرا برای پیشبرد اهدافمان به آن نیازمندیم… در حقیقت نفوذ ابزاری است که ما ازطریق آن دیگر افراد جامعه را وادار به انجام کاری میکنیم که دوست داریم. برای آنکه یک فرد بتواند نافذ باشد ، می بایست بفهمد که مردم چگونه فکرمی کنند، احساس میکنند و باور پیدا می کنند. راه حل اینست که خود را جای فردی تصور کنید که می خواهید او را افسون کنید و سوالات زیر را بپرسید:
●این فرد بدنبال چیست؟
●آیا ارزش دارد که بخاطر تغییر،تلاش کنم؟
●آیا من می توانم تغییر کنم؟

چطور بعضی از افراد (و شرکت ها) در ذهن و قلب مردم نفوذ میکنند؟
زمانی که مردی به نام استیو جابز محصولی به نام Ipod را رونمایی کرد، توانست چنان نفوذی در اذهان عمومی داشته باشد که صفی به طول 300 متر از مشتریان را فقط در ابتدایی ترین ساعت زمان عرضه این محصول در برابر فروشگاه اصلی اش ایجاد کرد…

و یا زنی به نام جی. کی. رولینگ توانست با هنر افسونگری اش که حاصل آن کتاب های هری پاتر بود به ثروتمندترین نویسنده دنیا تبدیل شود !

بانفوذها

آیا این افرادی که هنر نفوذ در ذهن ها، دل ها و رفتار دیگران را دارند، از رازی باخبر هستند؟ شاید بله…

در واقع این سوالی بود که خیلی وقت پیش ذهن یکی از بزرگان دنیای بازاریابی و فروش را یعنی آقای گای کاوازاکی (Guy Kawasaki) که تجربه همکاری با شرکت های بزرگی مانند Motorola، Apple و Canva را داشته، به خود مشغول کرده بود.
بنابراین گای شروع به تحقیق در این زمینه کرد و توانست سرانجام کتابی را خلق کند که تحسین تمام دنیا را به برانگیزد ! دهمین کتاب گای کاوازاکی که تا به امروز جزو 10 کتاب پرفروش بازاریابی و رفتارهای فردی مجله تایمز قرار دارد.

افسون کنید و سوالات زیر را بپرسید:
●این فرد بدنبال چیست؟
●آیا ارزش دارد که بخاطر تغییر،تلاش کنم؟
●آیا من می توانم تغییر کنم؟

اینجا می توانید فایل صوتی آموزشی با نفوذها که به همت تیم فنی ما گرد آوری شده است رو دانلود کنید

طراحی و اجرا توسط تیم فنی کتابکده24

پرش به ابتدای صفحه