شما اینجا هستید: خانه » دانلود رایگان » دانلود کتاب تمرین ورزشی abs

دانلود کتاب تمرین ورزشی abs

دانلود کتاب تمرین ورزشی absReviewed by K2h on Jan 1Rating: 5.0تمرین ورزشی absشاید کمتر کسی را بتوان یافت که به دنبال رسیدن به شکم شش تکه نباشد. تمام کسانی که در رشته های ورزشی مختلف شرکت می کنند به دنبال آن هستند که شکمی شش تکه داشته باشند.
%d8%aa%d9%85%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%88%d8%b1%d8%b2%d9%8e%d8%b4%db%8c

تمرین ورزشی abs

شاید کمتر کسی را بتوان یافت که به دنبال رسیدن به شکم شش تکه نباشد. تمام کسانی که در رشته های ورزشی مختلف شرکت می کنند به دنبال آن هستند که شکمی شش تکه داشته باشند.

Abs workout شامل تمرینات و برنامه های لازم برای تبدیل شکم به شکمی سیکس پک (شش تکه) می باشد. در این نرم افزار تمرین هایی برای همین کار به شما آموزش داده خواهد شد که با انجام دادن آنها می توانید شکمی شش تکه داشته باشید. شما می توانید با کمک تمرین هایی که در Abs workout وجود دارند می توانید در طول مدت زمانی که برایتان برنامه ریزی شده است به شکمی شش تکه دست یابید.

چرا وقتی می‌توانید در خانه با “15 دقیقه تمرین Abs” تمرین اکسپرس هدف را داشته باشید، زمان خود را با جلسات باشگاه‌های ورزشی خسته‌کننده تلف می‌کنید؟ این برنامه ورزشی هوشمندانه به شما تمرینات 15 دقیقه‌ای ناحیه شکم که ماهرانه طراحی شده و مناسب برای تناسب اندام در تمامی سطوح می‌باشد را ارائه کرده است.
اگر می‌خواهید بالاتنه خود را متناسب و شکم خود را صاف کنید با تمرینات شکمی این کتاب، راه زیادی تا تناسب اندام باقی نمانده است!

لینک دانلود بلافاصله به ایمیل شما ارسال خواهد شد در صورت عدم دریافت ، فولدر هرزنامه ( اسپم ) را چک نمایید

لطفا صبر کنید

طراحی و اجرا توسط تیم فنی کتابکده24

پرش به ابتدای صفحه